Пакетні реєстрації на Ukrainian Majors Running League 2020 Online

 

Справжня пригода має тривати довго! Тому ми пропонуємо купити пакетну реєстрацію на ТРИ заходи Бігової Ліги Українських Мейджорів від Run Ukraine, які цьогоріч відбудуться у новому форматі — у форматі ОНЛАЙН. 

 

Нагадаємо, що у 2020 році Ukrainian Majors Running League 2020 Online складатиметься з 5 стартів: Київського півмарафону і марафону, Львівського, Одеського та Дніпровського півмарафонів. Харківський та Запорізький півмарафони перенесено на 2021 рік. 

 

Отже, за 1320 грн можна придбати пакетну реєстрацію на всі 3 старти Бігової Ліги:

  • 5th TAVRIA V ODESA HALF MARATHON ONLINE — 10–11 жовтня 2020 року
  • 11th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON ONLINE — 30 жовтня – 1 листопада 2020 року
  • 5th INTERPIPE DNIPRO HALF MARATHON ONLINE — 21–22 листопада 2020 року

 

 

Нагадуємо, що учасники, які пробіжать 10 км або 21 км на всіх 5 стартах, окрім медалі за кожен окремий старт, отримають ще й медаль фінішерів Ліги. Тож якщо ти бажаєш отримати медаль фінішера Ліги, то пакетна реєстрація — це саме те, що тобі потрібно!

 

Механіка придбання пакетної реєстрації проста:

 

КРОК 1. 

Визначаєш, на які дистанції бажаєш зареєструватися (ти можеш реєструватися на різні дистанції, не обов’язково обирати одну дистанцію на всі забіги).

 

КРОК 2.

Купуєш пакетну реєстрацію на три забіги Лвги в нашому магазині.

 

КРОК 3.

Чекаєш на дзвінок від нашого менеджера протягом 24 годин після придбання реєстрації або з понеділка, якщо купив пакетну реєстрацію на вихідних.

Меденжер повідомить тобі спеціальний промокод, за допомогою якого ти зможеш рареєструватися на обрані забіги та дистанції.

 

КРОК 4.

Проходиш реєстрацію у своєму особистому кабінеті, використовуючи промокод.

 

КРОК 5.

Готуєшся до забігів та біжиш!

 

 

 

 

Що робити тим, хто вже придбав пакетні реєстрації на 3, 4, 5, 6 офлайнових забігів у 2020 році?

  • можна перенести реєстрації на 2021 або 2022 рік;
  • можна бігти придбані старти онлайн (окрім Харківського та Запорізького півмарафонів, які перенесені на 2021 рік і цьогоріч не відбудуться), а різницю у вартості отримати на кешбек-рахунок Run Ukraine;
  • можна перерахувати всю суму за пакетну реєстрацію на кешбек-рахунок Run Ukraine і скористатися нею потім.

УВАГА! Для того, щоб скористатися наведеними можливостями, напишіть на [email protected] до 31 липня 2020 року ВКЛЮЧНО. В іншому випадку ваша реєстрація буде автоматично перенесена на участь в онлайн-форматі із зарахуванням різниці у вартості на кешбек-рахунок.

 

Що робити тим, хто придбав пакетну реєстрацію на ВСІ старти Under Armour Ukrainian Majors Running League 2020?

  • можна перенести реєстрацію на всю Лігу на 2021 або 2022 рік;
  • можна перерахувати всю суму на кешбек-рахунок Run Ukraine;
  • можна пробігти Лігу онлайн цьогоріч, а різницю у вартості між офлайн і онлайн-забігом, а також вартість реєстрації на Харківський та Запорізький півмарафони отримати на кешбек-рахунок Run Ukraine.

УВАГА! Для того, щоб скористатися наведеними можливостями, напишіть на [email protected] до 31 липня 2020 року ВКЛЮЧНО. В іншому випадку ваші реєстрації на заходи Ліги 2020, які будуть проведені  онлайн, будуть автоматично перенесені на участь в онлайн-форматі із зарахуванням різниці у вартості на кешбек-рахунок, а реєстрації на Харківський та Запорізький півмарафони будуть автоматично перенесені на 2021 рік.