Для учасників з-за кордону

 

Біжи, де б ти не був

Іноземні учасники, а також українці, які перебувають за кордоном, можуть зареєструватися та взяти участь у всіх п’яти стартах Under Armour Ukrainian Majors Running League 2020 Online, незалежно від місця перебування, адже всі забіги сезону проходитимуть в онлайн-форматі. 

Іноземні учасники можуть перебувати в будь-якому куточку світу, в будь-якій країні та долати обрану дистанцію будь-яким маршрутом. Єдине правило — пробігти у зазначені дати конкретну дистанцію. 

 

Онлайн забіг — це це індивідуальний забіг на певну кількість кілометрів, які учасник повинен подолати у конкретні дати. Наприклад, старт, який відкриває цьогорічну Бігову Лігу — 5th MOLOKIYA LVIV HALF MARATHON ONLINE, відбудеться 22–23 серпня 2020 року. Саме протягом цих двох днів учасник, зареєстрований на цей захід, повинен подолати обрану дистанцію. 

Біг, стартовий номер, медаль — усе це буде справжнім. Різниця в тому, що не буде спільного старту для тисяч бігунів, не буде єдиного маршруту, перекриття доріг, медичного супроводу й пунктів гідратації.

 

Аби взяти участь в онлайн-забігові від Run Ukraine, поторібно:

  • обрати дистанцію та забіг (або всі п’ять)
  • зареєструватися
  • подолати обрану дистанцію у дати забігу (точний час і маршрут учасник обирає самостійно)
  • надіслати скрін пробіжки або посилання на особистий кабінет у програмі для трекінгу з відкритим доступом (Strava, Endomondo, Nike+, TOMTOM mysport, Movescount, Polar Flow, Garmin connect, FitBit та інші сервіси) на пошту [email protected] протягом трьох днів після забігу
  • отримати заслужену медаль і диплом фінішера

 

Увага! Учасники, які перебувають за межами України, отримають медаль і стартовий пакет через 21 день ПІСЛЯ забігу, незалежно від етапу реєстрації. 

Увага! Вартість доставки стартового пакета з медаллю включена у вартість реєстрації для іноземних учасників, які були зареєстровані на офлайн-забіги Under Armour Ukrainian Majors Running League у 2020 році та перенесли реєстрацію на онлайн-забіги сезону 2020 року до 31.07.2020. 

Увага! Іноземним учасникам і українцям, які перебувають за кордоном, під час реєстрації на забіги Under Armour Ukrainian Majors Running League 2020 Online потрібно додатково купити сертифікат на доставку стартового пакета в магазині Run Ukraine. Вартість сертифікату становить 9 євро.

 

 

Розклад забігів Under Armour Ukrainian Majors Running League 2020 Online:

  • 22-23 серпня 2020 – 5th MOLOKIYA LVIV HALF MARATHON
  • 19-20 вересня 2020 – 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON
  • 10-11 жовтня 2020 – 5th TAVRIA V ODESA HALF MARATHON
  • 31 жовтня-1 листопада 2020 – 11th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON
  • 21-22 листопада 2020 – 5th INTERPIPE DNIPRO HALF MARATHON

Давай #бігтиразом онлайн!